Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

O násKNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava je realitno-poradenská spoločnosť, ktorá prináša ponuku komerčných nehnuteľností alokovaných prevažne v meste Bratislava so zameraním sa na výrobné, skladové, ako aj obchodné a administratívne priestory. Naším cieľom je nielen samotná ponuka prenájmu a predaja nehnuteľností, ale aj vytváranie riešení priamo šitých na mieru a pre potreby zákazníka s využitím našich odborných vedomostí a doterajších skúsenosti v oblasti logistiky, skladovania, dopravy, e-commerce ale aj v oblasti automotivu.

Našu prácu neberieme iba ako zdroj príjmu, ale je pre nás aj zábavou a koníčkom. Každý jeden klient je pre nás dôležitý a každý klient je pre nás samostatný príbeh, ktorý začína zdvihnutím telefónu alebo osobným stretnutím. Nerozdeľujeme klientov na malých, stredných a veľkých, ale ku každému pristupujeme individuálne a s plnou vážnosťou.

Profesionálny prístup, slušnosť a korektnosť sú hodnoty na ktorých si zakladáme. Naše služby nekončia podpisom zmluvy, ale naďalej pokračujú v pravidelnej starostlivosti o klienta. ​

Našou pridanou hodnotou je nielen nájdenie vyhovujúceho priestoru alebo nehnuteľnosti pre zákazníka, ale v prípade potreby vieme zabezpečiť prispôsobenie interiéru priestoru jeho požiadavkám respektíve predstavám, čím preberáme za zákazníka kompletnú agendu týkajúcu sa koordinácie implementovania týchto úprav priestoru do praxe a pre tieto účely spolupracujeme s prestížnou spoločnosťou crea:space s ktorou sa snažíme vytvárať priestory v ktorých je práca radosťou.

Máme za sebou úspešne zrealizované projekty pre náročných klientov a o tom, že naši zákazníci boli spokojní s výsledkom našej práce svedči aj skutočnosť, že s niektorými naďalej pokračujeme v spolupráci a zabezpečujeme im služby týkajúce sa dennej operatívy ich core businessu.

Snažíme sa držať hesla "SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK JE NÁŠ ZÁKAZNÍK". Uvedené skutočnosti nám napomáhajú odvádzať kvalitné a vysoko odborné služby k spokojnosti našich zákazníkov.