Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom priestorov

Sprostredkovanie prenájmu priestorov

Sprostredkovanie prenájmu priestorov je najviac dopytovanou formou spolupráce nielen od nájomcov, ale aj prenajímateľov.

Služby pre nájomcu

Každý jeden dopyt od záujemcu o nájom priestoru riešime individuálne a snažíme sa spoznať povahu jeho biznisu a pochopiť jeho súčasným prevádzkovo technickým nastaveniam a z tohto dôvodu preferujeme osobné stretnutia priamo v priestorov jeho spoločnosti. Tento postup využívame hlavne u dopytov o nájom výrobno-skladových priestorov a taktiež u dopytov o nájom priestorov, ktoré sú kombináciou rôznych účelov využitia. Následne v časovom rozpätí do 24 hodín vypracujeme ponuku, ktorá sa v čo najväčšej miere približuje predstavám záujemcu.

Zastupujeme nájomcu v celom procese vyhľadávania vhodného priestoru, sme prítomní na obhliadkach a stretnutiach a plníme rolu mediátora, ktorého cieľom je zaistenie vzájomne prospešnej dohody medzi jednotlivými aktérmi. Pre záujemcu o priestor taktiež zabezpečujeme poradenstvo a konzultácie pri procese tvorby nájomnej zmluvy a všetky vyššie spomínané služby má záujemca o nájom u nás BEZPLATNÉ.

V prípade, že si nájomca už vybral nový priestor a potrebuje odborné poradenstvo, ktoré je spojené aj s dosiahnutím čo najvýhodnejších nájomných podmienok, v takomto prípade zastupujeme klienta pri vyjednávaní o podmienkach nájmu a odmena hradená klientom (nájomcom) je v tomto prípade závislá od dosiahnutých finančných a nefinančných úspor.

Služby pre prenajímateľa

Aby boli ponúkané priestory čo najrýchlejšie obsadené tým správnym nájomcom je potrebná kombinácia rôznych postupov a techník medzi ktoré bezpochybne patrí aj správny výber a nastavenie celkovej stratégie. Pre majiteľov nehnuteľností, ktorí chcú obsadiť svoje voľné priestory ponúkame komplexný servis, pričom každá časť tohto servisu je zabezpečovaná s vysokou odbornosť a nižšie uvádzame prehľad o jednotlivých službách:

  • konzultačné služby týkajúce sa nastavenia ceny nájmu ako aj ceny za služby
  • zastupovanie prenajímateľa v procese sprostredkovania nájmu / obsadenia priestorov, prítomnosť na obhliadkach a stretnutiach a plnenie role mediátora, ktorého cieľom je zaistenie vzájomne prospešnej dohody medzi jednotlivými aktérmi.
  • nastavenie marketingovej stratégie
  • príprava ponuky vrátane kvalitného nafotenia priestorov (využívanie dronov)
  • spracovanie prezentácie ponúkaných priestorov
  • priamo cielený mailing na vybraných potenciálnych záujemcov
  • telefonické oslovenie vybraných potenciálnych záujemcov
  • propagácia ponuky cez sociálne siete, PPC kampane
  • propagácia ponuky na platených pozíciách najväčších webových portálov v oblasti ponuky nehnuteľností v SR
  • reklama prostredníctvom billboardov Odmena za sprostredkovanie nájmu je platená zo strany prenajímateľa priestorov