PRENÁJOM 6 SAMOSTATNÝCH SHOWROOMOVYCH PRIESTOROV NA VAJNORSKEJ ULICI 

Ponúkame na prenájom 6 samostatných showroomových priestorov pre 6 nájomníkov v modernom novo zrekonštruovanom obchodnom centre na Vajnorskej ulici v meste Bratislava oproti dealerovi vozidiel BMW AUTO PALACE BRATISLAVA. 

 • Nehnuteľnosť  je situované v lukratívnej lokalite na Vajnorskej ulici v meste Bratislava a samotný areál o rozlohe 36 000 m² v ktorej je nehnuteľnosť situovaná tvorí spojnicu medzi ulicami Vajnorská a Stará Vajnorská.  

 • Areál má 2 hlavné vstupy, jeden je od ulice Vajnorská a druhý od ulice Stará Vajnorská, obidva sú dimenzované aj pre nákladné vozidlá s celkovou hmotnosťou nad 3,5 tony a je taktiež zokruhovaný pre kategóriu návesových a prívesových súprav, ako aj pre manipuláciu týchto vozidiel priamo v areály. 

 • Hala je rozdelená na 10 samostatných priestorov z ktorých 3 priestory sú už obsadené a 1 priestor rezervovaný, pričom každý priestor má vybudované vlastné sociálne zázemie a je taktiež samostatne merateľný z pohľadu odpočtu médií ako aj samostatne temperovateľný. 

 • Špecifikácia 6 voľných priestorov:
  Voľný priestor č. 1: priestor o podlahovej ploche    1 572 m²
  Voľný priestor č. 1.1: priestor o podlahovej ploche 2 000 m² 
  Voľný priestor č.3: priestor o podlahovej ploche     1 330 m²
  Voľný priestor č.4: priestor o podlahovej ploche     1 337 m² 
  Voľný priestor č.5: priestor o podlahovej ploche     1 966 m²

       Voľný priestor č.6.1: priestor o podlahovej ploche  1 023 m²

 • Keďže v súčasnosti nie sú ešte zrealizované vnútorné priečky medzi priestorom 6.1, 4, 5, 1.1, 1, 3 je možné vytvoriť priestor o otvorenej ploche cca 9 300 m².

 • Na bočnej strane objektu je na 2.NP situovaný kancelársky trakt o celkovej podlahovej ploche 830 m².

 • Celý priestor haly je chladený ako aj vykurovaný prostredníctvom najmodernejších technológii, ktoré boli implementované do samotnej podlahy haly, ktorá je taktiež dimenzovaná na bodové zaťaženie 4000 kg / 1 m². Výmena vzduchu v interiéri haly je zabezpečená prostredníctvom vzduchotechniky. 

 • Vnútorná výška showroomových priestorov je od 10 do 12 metrov a všetky sú situované na prízemí, pričom každý jeden priestor je vybavený veľkou elektrickou vertikálnou bránou pre nákladné vozidlá, t.z. naskladňovanie a vyskladňovanie priestorov môže byť realizované priamo v showroome. 

 • Priestory majú široké spektrum využiteľnosti ako obchod, zábava, logistika, výroba, ale aj napríklad showroom pre predaj rôznych produktov, a taktiež sú vhodné aj pre segment e-commerce a to konkrétne pre e-shopy, ktoré by chceli mať prestížne predajné priestory kombinované s logistickým zázemím ako aj Drive-in.

 • Pre budúceho nájomcu vieme prispôsobiť priestory podľa jeho požiadaviek na meru.

 • Cena prenájmu za 1 m² je na dohode s budúcim nájomníkom a je závislá na konkrétnych priestorových požiadavkách záujemcu.

 • Kompletne spracovaná ponuka je uvedená v prílohe vo formáte PDF

 • Nižšie sú uvedené linky v ktorých sa môžete dozvedieť viac o tejto ponúkanej nehnuteľností

       http://www.knba.sk


       Link na video o nehnuteľnosti:
       https://youtu.be/9HHQF8h8FG4

Poznámka: budúci nájomca v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!!

V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov:

Ing. Ján Liščák

0903 308 186

info@knba.sk

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti L&J group, s.r.o.